fbpx
,

20 osobowy bus/autobus z kierowcą do wynajęcia PSZÓW woj. śląskie

Firma LUKS BUS oferuje licencjonowany przewóz osób busem do 20 osób + 1 kierowca na różne okazje m. in.
– wycieczki
– przewóz gości na wesela i inne uroczystości
– wyjazdy na zawody sportowe
Wynajem busa razem z kierowcą, nasze atuty to konkurencyjne ceny, wygoda i bezpieczeństwo podrózy. Oferta skierowana do firm, szkół, klubów sportowych oraz osób fizycznych. Ceny ustalane są indywidualnie w zależności od ilości kilometrów oraz godzin wynajmu busa razem z kierowcą. Posiadamy odpowiednie dokumenty oraz zezwolenia/licencję na świadczenie usług w zakresie przewozu osób a za usługi wystawiamy faktury vat.

Legenda Dostępne do zarezerwowania Obecnie wybrany termin Niedostępne do zarezerwowania
Kategorie: ,
  Zadaj pytanie

Organizujesz wycieczkę? Potrzebujesz przewoźnika?

Ofertę przewozu na wycieczki kierujemy do: szkół, biur podrózy oraz innych organizatorów wyjazdów turystycznych. Każda osoba podróżująca z naszym busem objęta jest ubezpieczeniem NNW w ramach wykupionej przez naszą firmę polisy.

Nasz autobus-bus posiada specjalny fotel pilota wycieczki, który ma stały dostęp do mikrofonu w celu komunikacji głosowej z uczestnikami wycieczki.

Przewóz drużyn
oraz kibiców na wydarzenia sportowe

Naszą ofertę przewozu osób kierujemy również do klubów sportowych, które poszukują przewoźnika na wydarzenia sportowe, możliwość stałej współpracy i indywidualna negocjacja cen. Istnieje również możliwość wynajęcia busa z kierowcą dla zorganizowanych grup kibiców.

Przewóz gości na wesela, inne imprezy

Zastanawiasz się jak przewieźć gości weselnych z kościoła do domu przyjęć, restauracji? Idealnym rozwiązaniem jest wynajęcie busa 20 osobowego z kierowcą, to tani, szybki i wygodny transport dla uczestników różnych imprez okolicznościowych: wesela, komunie, urodziny, wieczory kawalerskie/panieńskie, pogrzeby, inne. Możemy również odwieźć twoich gości po imprezie niemal pod drzwi domu, czego nie zapewni Ci wynajem dużego autobusu.

Ilość miejsc

20

Opinie

Na razie nie ma opinii o produkcie.

Napisz pierwszą opinię o „20 osobowy bus/autobus z kierowcą do wynajęcia PSZÓW woj. śląskie”

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

0 z 5
Bogoczowiec 4P/7, Bogoczowiec 4P/7, Jastrzębie-Zdrój, Polska - 44-335
Brak dalszych ofert dla tego produktu!

Pytania ogólne

Nie ma jeszcze żadnych zapytań.

Koszyk zakupowy
Przewiń do góry