fbpx

Toyota Proace Verso LONG 9-os.

Cena bazowa: 270,00  brutto, 219,51  netto

Nr rej. WZ 953CK
Silnik: 2.0 D-4D 140KM
Skrzynia: manualna 6 M/T
Rok produkcji: 2021

* Cena uzależniona od długości najmu

Legenda Dostępne do zarezerwowania Obecnie wybrany termin Niedostępne do zarezerwowania
Kategoria: Tag:
  Zadaj pytanie
 • Czujnik niezapiętych pasów bezpieczeństwa
 • Odcięcie paliwa w przypadku uderzenia
 • Poduszki powietrzne kierowcy i pasażera
 • Boczne poduszki powietrzne kurtynowe chroniące głowę oraz klatkę piersiową w 1 rzędzie siedzeń
 • Systemy ABS, VSC i BA
 • Tempomat i ogranicznik prędkości
 • Układ wspomagający pokonywanie podjazdów (HAC)
 • Układ stabilizacji toru jazdy (ESC)
 • System statycznego doświetlania zakrętów
 • Czujniki parkowania tył
 • Koło zapasowe pełnowymiarowe
 • Klimatyzacja manualna w przedniej części pojazdu, nawiew w tylnej części pojazdu
 • Dach multifunkcyjny
 • Elektrycznie regulowane i podgrzewane lusterka zewnętrzne
 • Centralny zamek
 • System Start&Stop
 • Radioodbiornik zdalnie sterowany ze zintegrowanym wyświetlaczem (Bluetooth,USB) z DAB+ 4 głośniki
 • Pakiet siedzeń COMBI 9 miejsc
 • Fotel kierowcy z podłokietnikiem
 • Relingi dachowe
Ilość miejsc

9

Klimatyzacja

Przód, Tył

Moc silnika

140

OC/AC

Assistance, Tak

Odbior-i-zwrot-pojazdu

wyłącznie w siedzibie firmy

Rok produkcji

2021

Wymagana kaucja

1000 zł

Opinie

Na razie nie ma opinii o produkcie.

Napisz pierwszą opinię o „Toyota Proace Verso LONG 9-os.”

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

0 z 5
Bażancia 6, Radzymin, Polska - 05-250
Brak dalszych ofert dla tego produktu!

Polityka wysyłkowa

REGULAMIN ORAZ OGÓLNE WARUNKI WYPOŻYCZENIA POJAZDU

w IDEART Andrzej Sikora z siedzibą w Radzyminie, ul. Bażancia 6

 

 1. Opłaty za wynajem
 2. Wynajem i zwrot pojazdu
 3. Warunki płatności
 4. Rezerwacje i anulacje
 5. Warunki używania pojazdu

5.1. Wynajęty pojazd nie może być używany

5.2. Odpowiedzialność Najemcy

 1. Uszkodzenia, utrata, kradzież
 2. Wypadki, kradzieże
 3. Dane personalne
 4. Odpowiedzialność IDEART
 5. Ubezpieczenie od odpowiedzialności cywilnej
 6. Siedziba i właściwość sądu 1. Opłaty za wynajem

 

     Najemca zapłaci wszelkie opłaty podane w cenniku. Ceny i opłaty podane są w walucie PLN. Zaległości płatnicze naliczane są wg stopy procentowej odsetek ustawowych. Najemca jest odpowiedzialny za wszelkie zobowiązania, grzywny i kary powstałe w trakcie trwania wynajmu (mandaty itp.). 1. Wynajem i zwrot pojazdu

 

     Wynajęty Najemcy pojazd jest w dobrym stanie technicznym i przygotowany do normalnego użytku. Pojazd jest wyposażony w pięć kół bez uszkodzeń. W razie uszkodzenia przez Najemcę któregokolwiek z nich w trakcie trwania umowy najmu, Najemca zobowiązany jest do wymiany na jego koszt kompletnego koła odpowiadającego wszelkim parametrom uszkodzonego koła.

     Wynajęty pojazd dostarczony jest Najemcy z pełnym zbiornikiem paliwa. Najemca uzupełnia paliwo odpowiednim dla danego pojazdu typem paliwa. Jeżeli pojazd zostaje zwrócony z niepełnym zbiornikiem, Najemca zostanie obciążony kosztem brakującego paliwa.

     Najemca zobowiązany jest do zwrotu pojazdu w punkcie i godzinach uzgodnionych przy zawieraniu Umowy. Pojazd musi być zwrócony z kompletem dokumentów i kluczyków.

     IDEART Andrzej Sikora zastrzega sobie prawo do natychmiastowego odebrania pojazdu od Najemcy na jego koszt w przypadku stwierdzenia użytkowania pojazdu z naruszeniem warunków niniejszej umowy. IDEART Andrzej Sikora nie odpowiada za szkody i roszczenia Najemcy jakie mogą wyniknąć w takim przypadku.

     Czas trwania wynajmu naliczany jest w oparciu o okresy 24-godzinne i rozpoczyna się w chwili udostępnienia pojazdu Najemcy. Przedłużenie wynajmu powyżej 60 minut powoduje naliczenie następnej doby. Przedłużenie czasu wynajmu wymaga zgody potwierdzonej telefonicznie pod podanym numerem telefonu wpisanym w umowie wypożyczenia. Samowolne przedłużenie wynajmu bez uzyskania akceptacji telefonicznej pod numerem telefonu podanym na umowie wypożyczenia powoduje brak ochrony z tytułu polisy Auto Casco, bądź innych gwarancji ubezpieczeniowych. Wszelkie uszkodzenia muszą być zaakceptowane przez Najemcę.

     Wszelkie uwagi do stanu technicznego pojazdu, w szczególności dotyczące widocznych w pojeździe uszkodzeń, Najemca zobowiązany jest zgłosić w dniu odbioru pojazdu. 1. Warunki płatności


     Wysokość opłaty za wypożyczenie pojazdu określana jest w cenniku, który zostaje zaakceptowany w chwili podpisania przez najemcę umowy wypożyczenia.

     Opłata rezerwacyjna zostaje pobrana w momencie rezerwacji pojazdu i odliczana jest od wartości najmu.

     Wartość najmu jest obliczana na podstawie danych określonych podczas rezerwacji i uregulowana zostaje w terminie nie późniejszym niż 7 dni przed terminem odbioru pojazdu.

     Przekazanie pojazdu Najemcy wymaga wpłacenia kaucji określonej w cenniku.


     Właściwym sposobem regulowania należności wynikających z najmu jest przelew bankowy na konto firmowe Wynajmującego:


IDEART Andrzej Sikora

 1. Bażancia 6, 05-250 Radzymin

98 1140 2004 0000 3502 3456 3851


 1. Rezerwacje i anulacje


     Rezerwacji należy dokonać za pośrednictwem strony ww.jadranbus.pl lub telefonicznie pod numerem 509 267 280 oraz potwierdzić opłatą rezerwacyjną w wysokości określonej w cenniku. Opłata rezerwacyjna jest zwracana w momencie podpisania Umowy Najmu.

     W przypadku anulowania rezerwacji wcześniej niż na 30 dni przed planowanym terminem wynajęcia pojazdu opłata rezerwacyjna jest całkowicie zwracana. Po tym terminie opłata rezerwacyjna przechodzi na konto IDEART Andrzej Sikora.

     Rezerwacje przyjmowane przez IDEART Andrzej Sikora są honorowane przez 1 godzinę po planowanym terminie wynajęcia pojazdu po upływie tego czasu rezerwacja jest anulowana.

     IDEART Andrzej Sikora zastrzega sobie prawo do odmowy wynajęcia zarezerwowanego pojazdu z przyczyn niezawinionych przez IDEART Andrzej Sikora 1. Warunki używania pojazdu


5.1. Wynajęty pojazd nie może być używany


 1. przez osobę inną niż Najemca o ile osoba ta nie została wcześniej zaakceptowana przez IDEART Andrzej Sikora na umowie wypożyczenia poprzez wpisanie w przeznaczonym do tego miejscu na umowie wypożyczenia. Osoba ta winna posiadać ważne prawo jazdy przynajmniej od roku oraz spełniać określone przez IDEART Andrzej Sikora warunki w zakresie minimalnego wieku tj. minimum ukończone 21 lat oraz posiadanie ważnego prawo jazdy minimum 1 rok.
 2. jeśli Najemca lub inny kierowca pojazdu pozostaje pod wpływem alkoholu, leków halucynogennych, narkotyków lub innych substancji osłabiających jego świadomość i zdolność reakcji.
 3. wbrew przepisom celnym, drogowym lub innym obowiązujących na terenie kraju w którym pojazd się znajduje.
 4. poza granicami Europy
 5. w wyścigach, rajdach lub zawodach.
 6. do przewozu osób lub rzeczy w formie podnajmu.
 7. do holowania innych pojazdów, przyczep lub innych przedmiotów.
 8. do przewozu substancji łatwopalnych, niebezpiecznych, jak również toksycznych, korodujących, radioaktywnych oraz innych szkodliwych substancji.
 9. do przewozu rzeczy, które z powodu swego zapachu lub właściwości mogą spowodować uszkodzenie pojazdu i narazić IDEART Andrzej Sikora na stratę czasu lub należności zanim pojazd będzie mógł być ponownie wynajęty.
 10. do przewozu żywych zwierząt.
 11. do jazdy po nieutwardzonych drogach lub drogach, których nawierzchnia lub stan mogą spowodować uszkodzenie zawieszenia pojazdu, kół, opon.
 12. niezgodnie z Ogólnymi Warunkami Ubezpieczenia w zakresie obowiązującej polisy pojazdu


5.2. Odpowiedzialność


     Najemcy Najemca jest odpowiedzialny za wykroczenia drogowe, które miały miejsce w czasie trwania umowy najmu, a które powiązane są z użytkowaniem przez Najemcę wynajętego pojazdu, ponieważ Najemca był posiadaczem pojazdu. Najemca akceptuje, że IDEART Andrzej Sikora udostępni Policji lub innym upoważnionym organom dane osobowe Najemcy z uwzględnieniem ustawy o ochronie danych osobowych.

     W czasie użytkowania pojazdu, Najemca zobowiązany jest do rutynowej kontroli wskaźników znajdujących się na desce rozdzielczej. W razie stwierdzenia nieprawidłowości w działaniu któregokolwiek z elementów Najemca zobowiązany jest do natychmiastowego zatrzymania pojazdu i skontaktowania się z pracownikiem IDEART Andrzej Sikora pod nr telefonu wskazanym na umowie wypożyczenia.

     Podczas parkowania pojazdu nawet na krótką chwilę, Najemca zobowiązany jest do użycia wszelkich zabezpieczeń znajdujących się w pojeździe. Pozostawienie dokumentów i/ lub kluczyków w pojeździe jest zabronione i powoduje nieważność ubezpieczenia od kradzieży pojazdu.

     W pojeździe jest absolutny zakaz palenia papierosów czy też innych wyrobów tytoniowych oraz wszelkiego rodzaju używek zabronionych pod rygorem kary w wysokości 500zł. 1. Uszkodzenia, utrata, kradzież


     Gdy wynajęty pojazd, w czasie trwania umowy najmu, został uszkodzony, skradziony bądź utracony (cały lub jego część), Najemca ponosi finansową odpowiedzialność, zgodnie z przepisami ustawy - Kodeks cywilny, za rzeczywiste koszty naprawy do wysokości wartości samochodu.

     Jeżeli Najemca zaakceptuje warunki ubezpieczenia na umowie wypożyczenia, odpowiedzialność Najemcy w przypadku uszkodzenia, kradzieży, utraty pojazdu lub jego części może być ograniczona do rzeczywistego kosztu naprawy, maksymalnie do wysokości udziału własnego uwidocznionego na umowie najmu, pod warunkiem że Najemca nie naruszył jakichkolwiek warunków najmu określonych w niniejszej umowie.

     Najemca może również znieść taką odpowiedzialność pod warunkiem, że zaakceptował ubezpieczenie, które zwalnia Najemcę z odpowiedzialności finansowej za szkody pojazdu z wyłączeniem kradzieży i spalenia. Jeżeli jednak szkoda została wyrządzona rozmyślnie, albo wskutek poważnego zaniedbania ze strony Najemcy z naruszeniem niniejszych warunków, odpowiedzialność Najemcy jest nieograniczona.


     W przypadku zagubienia przez Najemcę kluczy pojazdu i/ lub dokumentów Najemca zostanie obciążony dodatkową opłatą.


     Jeżeli Najemca spowodował wypadek i uciekł z miejsca wypadku lub nie wykonał swoich obowiązków określonych w niniejszych warunkach, będzie również ponosił odpowiedzialność nieograniczoną.


     Jeżeli Najemca przewozi wynajętym pojazdem zwierzęta ponosi pełną odpowiedzialność za powstałe zniszczenia lub uszkodzenia odbiegające od standardowej eksploatacji pojazdu. 1. Wypadki, kradzieże


     W razie zaistnienia wypadku lub kradzieży Najemca musi natychmiast powiadomić policję. Najemca nie ma prawa do wyrażania zgody na akceptację roszczeń drugiej strony. Najemca powinien natychmiast powiadomić IDEART Andrzej Sikora o wszelkich uszkodzeniach pojazdu.

     Jeżeli Najemca postąpił zgodnie z warunkami najmu, IDEART Andrzej Sikora dołoży wszelkich starań, aby naprawić wynajęty pojazd.

     Nawet w przypadku niewielkich uszkodzeń, Najemca zobowiązany jest przekazać IDEART Andrzej Sikora pisemny raport ze szkicem sytuacyjnym. W szczególności raport z wypadku powinien zawierać nazwiska i adresy zaangażowanych osób oraz świadków zdarzenia, jak również numery rejestracyjne uczestniczących pojazdów.

     W przypadku uszkodzenia lub kradzieży pojazdu umowa najmu zostanie zakończona w dniu zgłoszenia przez Najemcę do IDEART Andrzej Sikora lub Policji faktu uszkodzenia lub kradzieży wynajętego pojazdu. 1. Dane personalne


     Dane osobowe podane przez wynajmującego w niniejszej umowie będą przechowywane zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych. 1. Odpowiedzialność IDEART Andrzej Sikora


     IDEART Andrzej Sikora jest odpowiedzialny jedynie za straty lub szkody poniesione przez Najemcę lub osoby trzecie w związku z wynajętym pojazdem lub jego użytkowaniem, gdy straty lub szkody spowodowane zostały z winy IDEART Andrzej Sikora. We wszystkich innych przypadkach IDEART Andrzej Sikora nie odpowiada, a Najemca nie będzie czynił IDEART Andrzej Sikora odpowiedzialnym za takie roszczenia.

     IDEART Andrzej Sikora nie odpowiada za kradzież, zniszczenie i utratę wartości użytkowych jakichkolwiek przedmiotów przewożonych lub pozostawionych w pojeździe. Wynajmujący nie ponosi odpowiedzialności za rzeczy pozostawione lub przewożone w samochodzie przez Najemcę, zwłaszcza za przewożone przez Najemcę przedmioty o wartości kolekcjonerskie. 1. Ubezpieczenie od odpowiedzialności cywilnej


     IDEART Andrzej Sikora zapewnia ubezpieczenie zgodnie z polisą ubezpieczeniową od odpowiedzialności cywilnej wyłącznie tym osobom, które używają pojazdu za jego zgodą. 1. Siedziba i właściwość sądu


     Niniejsza umowa najmu jest sporządzona zgodnie z przepisami prawa polskiego. Wszelkie spory mogące powstać na tle obowiązywania niniejszej umowy, Strony będą rozwiązywać w drodze negocjacji, a w przypadku braku porozumienia, poddadzą je rozstrzygnięciu właściwemu sądowi powszechnemu zgodnie z przepisami kodeksu postępowania cywilnego.

CENNIK WYPOŻYCZENIA POJAZDU TOYOTA PROACE WZ953CK:

(podane ceny są cenami brutto zawierającymi 23% podatku VAT )


1-2 dni – 270,00 zł za 24h

3-8 dni – 240,00 zł za 24h

9-14 dni – 220,00 zł za 24h

≥15 dni – 200,00 zł za 24h

Kaucja zwrotna – 1000,00 zł

Opłata rezerwacyjna – 300,00 zł pomniejszająca ostateczną cenę

Polityka anulowania / zwrotu / wymiany

W momencie rezerwacji pobierana jest kwota w wysokości 300,00 zł brutto tytułem zaliczki jako gwarancja realizacji rezerwacji. Kwota ta jest zaliczana do łącznych kosztów rezerwacji. Przepada jedynie w wyniku odwołania rezerwacji ze strony klienta.

Pytania ogólne

Nie ma jeszcze żadnych zapytań.

Koszyk zakupowy
Przewiń do góry